|
póki jeden dyrektor sportowy jest praktycznie na wylocie, a drugi jeszcze nie wybrany, to ciężko powiedzieć, kto ma teraz za transfery do i z klubu odpowiadać. Jedno jest pewne: tylu zawodników, co do nas rok temu trafiło, to już ściągać nie będziemy. Oby tylko nikt kluczowy poza Polem nie odszedł...
|