Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6280
Stary 14.06.2018, 19:52
sedonh napisał(a):Wyświetl post
Klub może mieć w dupie zdanie kibiców, ale nie musi tego okazywać lajkując takie posty, to jakby Real polajkował komunikat o zwolnieniu trenera Hiszpanii
Zdanie kibiców? To nie moje zdanie, więc sorki...
Odpowiedz cytując