Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
Od: 03.2015
Offline
#
6278
14.06.2018, 19:39
Klub może mieć w dupie zdanie kibiców, ale nie musi tego okazywać lajkując takie posty, to jakby Real polajkował komunikat o zwolnieniu trenera Hiszpanii
sedonh
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sedonh