czaro napisał(a):

Chcą dobrze, wychodzi średnio, debatować możemy nt. słuszności poszczególnych posunięć i potencjału. A teraz najważniejsze: DLA TS NA DZIŚ NIE MA ŻADNEJ ALTERNATYWY.
Chyba, że tą alternatywą jest wejść na forum i napisać: "Zarząd do dymisji!", "Wisła od nowa!". Jak macie tak pisać, to może na onecie? Chyba, że to ja pomyliłem adresy, ale myślałem, że tu będziemy rozmawiać na poziomie.
|
A z kim tu chcesz rozmawiac na poziomie, jsk co drugi to albo gimnazjalista, albo piszacy glupoty pod wplywem emocji. Nawet 7 kotow rozczarowal ostatnio.