Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6274
Stary 14.06.2018, 17:52
czaro napisał(a):Wyświetl post
Chcą dobrze, wychodzi średnio, debatować możemy nt. słuszności poszczególnych posunięć i potencjału. A teraz najważniejsze: DLA TS NA DZIŚ NIE MA ŻADNEJ ALTERNATYWY.

Chyba, że tą alternatywą jest wejść na forum i napisać: "Zarząd do dymisji!", "Wisła od nowa!". Jak macie tak pisać, to może na onecie? Chyba, że to ja pomyliłem adresy, ale myślałem, że tu będziemy rozmawiać na poziomie.
A z kim tu chcesz rozmawiac na poziomie, jsk co drugi to albo gimnazjalista, albo piszacy glupoty pod wplywem emocji. Nawet 7 kotow rozczarowal ostatnio.
Odpowiedz cytując