Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6272
Stary 14.06.2018, 17:45
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Czyli mamy zajebisty zarząd tylko ludzie wokół wilki. Aha.
Chcą dobrze, wychodzi średnio, debatować możemy nt. słuszności poszczególnych posunięć i potencjału. A teraz najważniejsze: DLA TS NA DZIŚ NIE MA ŻADNEJ ALTERNATYWY.

Chyba, że tą alternatywą jest wejść na forum i napisać: "Zarząd do dymisji!", "Wisła od nowa!". Jak macie tak pisać, to może na onecie? Chyba, że to ja pomyliłem adresy, ale myślałem, że tu będziemy rozmawiać na poziomie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując