MB1906 napisał(a):

|
Czyli mamy zajebisty zarząd tylko ludzie wokół wilki. Aha.
|
Chcą dobrze, wychodzi średnio, debatować możemy nt. słuszności poszczególnych posunięć i potencjału. A teraz najważniejsze: DLA TS NA DZIŚ NIE MA ŻADNEJ ALTERNATYWY.
Chyba, że tą alternatywą jest wejść na forum i napisać: "Zarząd do dymisji!", "Wisła od nowa!". Jak macie tak pisać, to może na onecie? Chyba, że to ja pomyliłem adresy, ale myślałem, że tu będziemy rozmawiać na poziomie.