Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6269
Stary 14.06.2018, 17:42
Akurat ja byłem jedną z pierwszych osób, która stwierdziła, że Stechert to odpowiedni rozmiar na bycie sponsorem jakiegoś klubu w 2-3 Bundeslidze (mowa o tym Stechercie, który funkcjonował, a nie tym który stał się pralnią) a nie właściciela dużego klubu. Także akurat tutaj zarzut bezpodstawny.
Nie mam pojęcia o co chodzi z Junco. Widzę natomiast, że ten zarząd jakoś z nikim nie może się dogadać. Opcje są dwie. Albo sami są mega kłótliwi, albo nie mają ręki do ludzi. I jedna i druga jest dla nich zła.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując