Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 14.06.2018, 13:51
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Dobra, róbcie se śmieszki heheszki, że spiseg, ale jak to jest, że ten typ janex czy jak mu tam, ma zawsze, ale to zawsze wiarygodne info transferowe, a akurat dwie wtopy jakie zaliczył to kolarz i stechert?
Przecież to się ni kupy ni dupy nie trzyma, bo gość wygląda na ogarniętego, a tutaj dwa razy zachowuje się jak ślepiec i idzie w zaparte, gdy już nawet dziecko z daunem widzi, że nowi "inwestorzy" w Wiśle to gołopdupcy i oszuści?

Janex patologicznie nienawidzi zarządu Wisły i robi wszystko by ich zdyskredytować na każdym kroku. Dlaczego tak robi to ja nie wiem, ale każdy kto tego nie dostrzega naraża się na śmieszność.
Kolejny z syndromem oblężonej twierdzy. Nawet jakiś Gall Anomin z twittera przeciwko zarządowi, tak mamy niedobrzena tym świecie...

Janekx pisze na twitterze to co mu ludzie mówią, naszych dwóch "nowych" właścicieli nie widział na oczy, a wiedzę opierał na tym co usłyszał. Nie szukałbym tutaj wielkiej winy w nim, a co dopiero świadomego działania.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując