Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5999
Stary 14.06.2018, 07:51
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Nie wierze w przewały MJ.
Nie zdziwiłbym się gdyby fabrykowano jakieś zarzuty żeby się go pozbyć z różnych względów. (Finansowe, blokowanie miejsca, różnice poglądów itp).
Ten zarząd się skonfliktował z każdym trenerem jaki u nas pracował a nie był insiderem, Marzena plecie trzy po trzy w wywiadach, Dukat wciąż powiązany z ta nieszczęsna siłownia, w kółko są obiecywane gruszki na wierzbie.
Nie wierze ani Sarapacie ani Dukatowi.

Zauważcie ze na wyjebanie Carillo i MJ przygotowywano nas już jakiś czas: „Wisła będzie bardziej wislacka”.

To ie są żadne nieoczekiwane tąpnięcia tylko zaplanowane działanie.

Stolarczyka (czy innego trenera) wyjebia w zimie, paragraf się jakiś zawsze znajdzie.
Powiem Ci, że mam takie samo zdanie jak Ty. Ciągle gadali ostatnio, że Wisła ma być bardziej polska itd. Okej, tylko niech to nie będzie na takiej zasadzie, że polska = słabsza. Wdowczyk był zły, bo podobno za mało w klubie siedział. Ramirez za słaby, Carillo chciał mieć swoich współpracowników. Szukają trenera i znowu będzie pier...dolenie, że ufają mu i dają czas. Potem się okaże, że Stolarczyk też zły bo za często do Szczecina jeździ...
Odpowiedz cytując