7 kotów napisał(a):

Nie wierze w przewały MJ.
Nie zdziwiłbym się gdyby fabrykowano jakieś zarzuty żeby się go pozbyć z różnych względów. (Finansowe, blokowanie miejsca, różnice poglądów itp).
Ten zarząd się skonfliktował z każdym trenerem jaki u nas pracował a nie był insiderem, Marzena plecie trzy po trzy w wywiadach, Dukat wciąż powiązany z ta nieszczęsna siłownia, w kółko są obiecywane gruszki na wierzbie.
Nie wierze ani Sarapacie ani Dukatowi.
Zauważcie ze na wyjebanie Carillo i MJ przygotowywano nas już jakiś czas: âWisła będzie bardziej wislackaâ.
To ie są żadne nieoczekiwane tąpnięcia tylko zaplanowane działanie.
Stolarczyka (czy innego trenera) wyjebia w zimie, paragraf się jakiś zawsze znajdzie.
|
Powiem Ci, że mam takie samo zdanie jak Ty. Ciągle gadali ostatnio, że Wisła ma być bardziej polska itd. Okej, tylko niech to nie będzie na takiej zasadzie, że polska = słabsza. Wdowczyk był zły, bo podobno za mało w klubie siedział. Ramirez za słaby, Carillo chciał mieć swoich współpracowników. Szukają trenera i znowu będzie pier...dolenie, że ufają mu i dają czas. Potem się okaże, że Stolarczyk też zły bo za często do Szczecina jeździ...