Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5997
Stary 14.06.2018, 07:41
Nie wierze w przewały MJ.
Nie zdziwiłbym się gdyby fabrykowano jakieś zarzuty żeby się go pozbyć z różnych względów. (Finansowe, blokowanie miejsca, różnice poglądów itp).
Ten zarząd się skonfliktował z każdym trenerem jaki u nas pracował a nie był insiderem, Marzena plecie trzy po trzy w wywiadach, Dukat wciąż powiązany z ta nieszczęsna siłownia, w kółko są obiecywane gruszki na wierzbie.
Nie wierze ani Sarapacie ani Dukatowi.

Zauważcie ze na wyjebanie Carillo i MJ przygotowywano nas już jakiś czas: „Wisła będzie bardziej wislacka”.

To ie są żadne nieoczekiwane tąpnięcia tylko zaplanowane działanie.

Stolarczyka (czy innego trenera) wyjebia w zimie, paragraf się jakiś zawsze znajdzie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując