Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1736
Stary 13.06.2018, 22:47
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Hej,
co to za jaja z Paszulem?
On coś znaczy w ogóle w Polsce jako trener?
Jako obrońca łamał się o własne kulasy.
Serio nic do niego nie mam, ale to jakieś novum ten Paszulewicz - jak królik z kapelusza...
Wielu lepszych trenerów "łamało się o własne kulasy", więc ciężko żeby to był jakiś zarzut.

Paszulewicz w pierwszej lidze ma opinie dobrego trenera, który raz osiąga wyniki ponad stan (Grudziądz), raz poniżej (Katowice). W skrócie, żaden magik, ale też nie totalny dyletant.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując