Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6234
Stary 13.06.2018, 20:29
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Jakich 4 Wisła splaca tylko Ramireza a on duzo nie zarabial.

Z Wdowczykiem jest sprawa w sądzie, odwolania i takie tam

Nie ma wyroku wiec nic nie dostaje

Z Carrillo jest latwiejsza sprawa, wypowiedzial umowe i dlugo tez na bezrobociu siedziec nie bedzie, tak jak Ramirez. Carrillo szybko znqjdzie robote w nowym klubie. Ramirezowi placimy tylko dlatego bo nie chce podjac pracy w innym klubie ( a bardziej zaden powazny klub go nie chce). Bo jezeli zwiaze sie umowa z innym klubem to juz nie dostanie zlotowki
Nic nie jest łatwe nawet sprawa z Carillo, jeśli wierzyć temu co piszą w krakowskiej.

Cytat:
Wisła we wtorek ogłosiła, że kontrakt z Joanem Carrillo został rozwiązany. Znamiennym w klubowym komunikacie było stwierdzenie, że to hiszpański szkoleniowiec rozwiązał umowę, podobnie jak jego asystenci. Nie było słowa o porozumieniu oby stron. Fakt, że Carrillo nie jest już trenerem Wisły, nie oznacza bowiem, że wszystko między nim, a „Białą Gwiazdąâ€ zostało już załatwione, a strony rozeszły się, podając sobie ręce. Chronologia zdarzeń we wtorek była bowiem taka, że najpierw do klubu wpłynęło pismo, w którym Carrillo poinformował, że nie chce dalej prowadzić drużyny, a następnie przyjechał jeszcze zdać samochód. Jak na razie nie doszło jednak do zamknięcia sprawy rozliczeń pomiędzy nim i klubem. Po pierwsze Wisła jest mu winna zaległe pensje, a po drugie nie można wykluczyć sytuacji, w której szkoleniowiec będzie chciał wykazać, że umowa została przez niego rozwiązana z winy klubu. Jeśli do tego dojdzie, może szykować się spór prawny z kolejnym trenerem. Oficjalnie jednak Hiszpan deklaruje, że chce dojść do porozumienia. Gdy emocje opadną, być może tak się właśnie stanie, bo np. w Hajduku Split takie porozumienie Carrillo z władzami klubu wypracował przy rozstaniu. Czy tak samo stanie się w Krakowie, pokaże czas.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując