Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5989
Stary 13.06.2018, 20:28
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Streszczając to co napisałeś rozumiem że Sarapata, Dukat i Gołda spiskują z Hajtą i Kołtoniem żeby polscy menadżerowie więcej zarabiali? Taki jest ten Twój przekaz?
Nie przestaje mnie zadziwiać, że tak łatwo przychodzi ludziom uwierzyć w złą wolę bądź totalną indolencję osób, które dwa lata temu podjęły się zadania ratowania Wisły i lepiej albo gorzej, ale utrzymują ją na powierzchni. Tak łatwo przychodzi niektórym ich obrażanie albo (kuriozalny) postulat wymuszenia ich rezygnacji w sytuacji, gdy nie ma nikogo na ich miejsce. Wierzyć natomiast w dobrą wolę i kompetencję ludzi, którzy wyraźnie z Wisłą związani są tylko umową o pracę i comiesięcznym przelewem.

Stechertoza.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując