Ogryzek napisał(a):

|
Streszczając to co napisałeś rozumiem że Sarapata, Dukat i Gołda spiskują z Hajtą i Kołtoniem żeby polscy menadżerowie więcej zarabiali? Taki jest ten Twój przekaz?
|
Nie przestaje mnie zadziwiać, że tak łatwo przychodzi ludziom uwierzyć w złą wolę bądź totalną indolencję osób, które dwa lata temu podjęły się zadania ratowania Wisły i lepiej albo gorzej, ale utrzymują ją na powierzchni. Tak łatwo przychodzi niektórym ich obrażanie albo (kuriozalny) postulat wymuszenia ich rezygnacji w sytuacji, gdy nie ma nikogo na ich miejsce. Wierzyć natomiast w dobrą wolę i kompetencję ludzi, którzy wyraźnie z Wisłą związani są tylko umową o pracę i comiesięcznym przelewem.
Stechertoza.