Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1731
Stary 13.06.2018, 19:30
a teraz ? jeśli dobrze kojarzę to skończyliśmy trochę wyżej niż ósme miejsce.


o Carillo dowiadujemy się różnych rzeczach ale kilka meczów Wisła grała fajnie (szczególnie w grupie mistrzowskiej) więc nie popadałbym w skrajności bo zaraz ktoś tu go nazwie wuefistą
Odpowiedz cytując