|
a teraz ? jeśli dobrze kojarzę to skończyliśmy trochę wyżej niż ósme miejsce.
o Carillo dowiadujemy się różnych rzeczach ale kilka meczów Wisła grała fajnie (szczególnie w grupie mistrzowskiej) więc nie popadałbym w skrajności bo zaraz ktoś tu go nazwie wuefistą
|