Temat
:
Joan Carrillo były trener Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2004
Offline
#
1727
13.06.2018, 18:10
Ma_niek
napisał(a):
Oj tam najwyzej bedzie czwarty na utrzymaniu.A to podobno Cupial zonglowal trenerami.
Na ten moment mamy jednego na utrzymaniu i jest nim Kiko. Trzymajmy się faktów.
rokfor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rokfor
Znajdź inne posty napisane przez rokfor