Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1723
Stary 13.06.2018, 16:07
Cytat:
Te wszystkie ustepy swiadcza o Tobie. Ktos kto zawsze wierzy narracji GK musi
byc wyjatkowo naiwnym czlowiekiem.
Jest tu czesc kolesi,ktora za kazdym razem szkaluje kazdego odchodzacego pracownika Wisly. Czy odejdzie za porozumieniem stron,czy go zwolnia. I pomyslec,ze z takimi typami wszyscy kiedys pracowalismy...

Cytat z GK to tylko drobiazg - wątpię, żeby z tym kłamali, ale nie zmienia to mojego podejścia. Odejście jakiegokolwiek trenera to żadna tragedia, conajwyżej rozczarowanie.



Rozumiem, że moje własne zdanie świadczy o mnie, jakby mogło być inaczej?


Trener to tylko trener, nie jednemu psu burek i jest na rynku wielu gości co może z nami osiągnąć strefę pucharową, jak i wielu którzy są w stanie nas spuścić z ligi.


Piłka nożna jest nieprzewidywalna - za to ją kochamy.
Mam nadzieję, że los na loterii będzie tym razem dla nas sprzyjający i nowy trener sprawi nam pozytywną niespodziankę.
Odpowiedz cytując