bkl1988 napisał(a):

|
to fakt choć prościej by było jak by kibice zapełniali stadion
|
A do tego żeby kibice zapełnili stadion, to trzeba grać z sukcesami w pucharach
Pisałem o tym wcześniej, najlepiej zwiększyć przychody. Ale jak się nie da (jak u nas) to trzeba ciąć koszty. Inaczej nie spłacimy długów i możemy stać się nie wypłacalni.