Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5981
Stary 13.06.2018, 14:51
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ogryzek, pi...szesz o tym, że 73% naszego budżetu to płace. I wychodzi ci, że piłkarze są drodzy.
Jest to manipulacja bo nie masz danych ile kto zarabia. Wisła wychodząc z długów musi ciąć koszta więc zakładam, że poza sztywnymi wydatkami - przede wszystkim na pensje piłkarzy - na wszystkim pozostałym oszczędza. I dlatego PROCENTOWO pensje są wysokie.

O ile pamiętam, to Carlitos miał bardzo średni kontrakt jak na Polskę.
Nie, są tani i grają za czapkę gruszek. Sam .......isz jak naiwne dziecko. Chcesz z faktami dyskutować?
U nas nie gra tylko Carlitos, ale cały legion "darmowych" stranierosów. Mamy 6 budżet płacowy w lidze. Jak na klub który ma spłacać długi to dramat. Blisko blisko Ruchu Chorzów
Bo nie stać nas na płacenie tyle kasy.


A na czym innym możemy zaoszczędzić? Na papierze toaletowym w kiblu?
W klubie sportowym największą pozycję stanowią ZAWSZE płace zespołu. I na TYM trzeba oszczędzać żeby zejść z zadłużenia oszołomie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując