|
Niestety oddanie wg mnie drużyny w tym momencie Sobolowi może mu tylko zaszkodzić i chyba zarząd zdaje sobie sprawę z tego skoro szukają kogoś innego. Po Kiko jak Sobol na chwilę przejął stery to miał jeszcze Głowę I Brożka w szatni którzy w jakiś sposób wymuszali szacunek dla Sobola jako trenera. Teraz ze starej gwardii został Boguś a on raczej nigdy liderem w szatni nie był. Poza tym w takiej sytuacji kadrowej trzeba naprawdę kogoś kto zjadł zeby na trenerce żeby jakoś to poukładać. Za chwilę się okaże że zostaniemy bez dyrektora sportowego i kto ma tę transfery przeprowadzić? Sobol oczywiście jak najbardziej na trenera ale w sytuacji kiedy mamy jakaś ciągłość w zespole i przejmuje już w miarę ułożony zespół. W naszej sytuacji wstawianie Sobola jako pierwszego trenera pewnie skończyłoby się klapą a zarząd nie chce do tego dopuścić.
|