Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
bkl1988
Banita
Od: 05.2018
Offline
#
6203
13.06.2018, 14:37
To, że robie wyprzedaż nie ma nic wspólnego z tym, że płaczecie na forum a na meczu czasami nawet 10 tys nie ma to o czym my gadamy wiecej osób na meczu wieksze zyski
bkl1988
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bkl1988