Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6194
Stary 13.06.2018, 11:18
Jakby sie nie znali to dzis Wisla nie gralaby w Ekstraklasie, za sponsora nie mialaby firmy LVBet, nie dostalaby licencji na gre, nie udaloby jej sie wyprowadzic klubowe autokaru na ulice, a taki Marcin Wasilewski nie chcialby nawet z nimi rozmawiac i przychodzic do Wisly


Sarapata i Dukat wykonuja kawal dobrej roboty ale musza wplacac milionowe dlugi po Boguslawie Cupiale i dlatego jest probmem. Przeciez nawet weszlo com 2 lata temu pisali ze Sarapata i Dukat sobie nie poradza i ktos rozwiaze sekcje pilki Wisly do 6 miesiecy. A wyszlo inaczej
Ostatnio edytowane przez aNouc : 13.06.2018 o godz. 11:20.
Odpowiedz cytując