aNouc napisał(a):

To sa bardziej wlasciciele , a dopiero potem zarzad
Gdyby TS nie przejelo sekcji pilki to musialaby byc rozwiązana.
Nie da sie zmienic zarzadu.. bo zarządem sa wlasciciele.
Jak znajdIe sie kupiec na Wisle (tylko nie drugi Meresinski) to wtedy moze przejac Wislę
|
Tak i nie

Właściciel musi mieć swoich przedstawicieli w Zarządzie - prawda.
Ale jeśli Ci przedstawiciele nie znają się na prowadzeniu klubu - to powinien jeszcze być w Zarządzie ktoś kto się zna.
Reasumując polityka TS'u pod względem zabezpieczenia, żeby się powtórzył numerem z meresiem - jest bardzo dobra.
Prowadzenie organizacyjne klubu przez osoby delegowane przez TS - jest słabe. I to jest to co trzeba poprawić - ja bym na ich miejscu rozejrzał się za osobą, która się na tym zna i wstawił ją do Zarządu - jako dodatkowego Członka. To, że trzeba jej zapłacić - no tak, ale jeśli dzięki temu usprawnimy pracę klubu w paru dziedzinach, to skórka warta wyprawki.