|
Ale ja nie powiedziałem że tego oczekuję, ani że tak będzie dobrze, ani że ich nie lubię. Ja tylko stwierdziłem fakt, że obecny zarząd pracuje dla Wisły z poczucia takiego obowiązku, nie trzyma i nie trzymałby się kurczowo stanowisk.
Tylko tyle, bynajmniej nic atakującego. Źle to odczytałeś.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|