Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6189
Stary 13.06.2018, 11:00
Ale ja nie powiedziałem że tego oczekuję, ani że tak będzie dobrze, ani że ich nie lubię. Ja tylko stwierdziłem fakt, że obecny zarząd pracuje dla Wisły z poczucia takiego obowiązku, nie trzyma i nie trzymałby się kurczowo stanowisk.

Tylko tyle, bynajmniej nic atakującego. Źle to odczytałeś.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując