TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Uwierzcie mi, że gdyby kilaset/kilka tysięcy osób pojawiło się pod siedzibą klubu z żądaniem ustąpienia zarządu na ustach, to zarząd by zrezygnował.
|
I wtedy kto by przejal Wisle

? Ty z kolegami z osiedla?
Gdyby TS nie przejelo sekcji pilki to juz by bylo po niej
Wytlumacz mi Twoj tok rozumowania.. ok,odchodzi TS, rezygnuje Sarapata i Dukat i co dalej

? Bo wtedy jestesmy w takiej sytuacji ze auto nie prowadzi kierowca i na pierwszym zakrecie dochodzi do tragedii