Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6188
Stary 13.06.2018, 10:56
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Uwierzcie mi, że gdyby kilaset/kilka tysięcy osób pojawiło się pod siedzibą klubu z żądaniem ustąpienia zarządu na ustach, to zarząd by zrezygnował.
I wtedy kto by przejal Wisle ? Ty z kolegami z osiedla?

Gdyby TS nie przejelo sekcji pilki to juz by bylo po niej


Wytlumacz mi Twoj tok rozumowania.. ok,odchodzi TS, rezygnuje Sarapata i Dukat i co dalej ? Bo wtedy jestesmy w takiej sytuacji ze auto nie prowadzi kierowca i na pierwszym zakrecie dochodzi do tragedii
Ostatnio edytowane przez aNouc : 13.06.2018 o godz. 10:59.
Odpowiedz cytując