Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6187
Stary 13.06.2018, 10:53
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jedna uwaga

Zarząd odpowiada tylko przed udziałowcami - a TS jako udziałowiec zdaje się nie ma zastrzeżeń co do działań Zarządu Wisły S.A. Z resztą się zgadzam. Dlatego napisałem - król sam nie abdykuje a pogoni ministra. Właściciel - TS - jak widać ma pełne zaufanie do obecnej polityki Zarządu.
Zgadza się, ale to nie oznacza, że ja jako kibic - mam mieć takie samo zaufanie Mi się nie podoba - jak wygląda od jakiegoś półroku polityka naszego Zarządu i to, że wywiady i oficjalny przekaz medialny z Klubu jest sprzeczny z tym co się za chwilę dzieje.
W poważnej firmie (a klub piłkarski jest obecnie firmą) nie możesz diametralnie redefiniować strategi co roku.
Każda taka wpadka powoduje perturbacje finansowe i nawet z powodu wizerunkowego, dla oczyszczenia atmosfery, ktoś z Zarządu powinien wziąć za to odpowiedzialność.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując