Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.06.2018, 09:38
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
No to w takim razie po co on tu siedzi? W tej chwili powinien zaczac trenowac klub w nizszej lidze skoro Wisla to za trudny klub.

Tracimy czas i my, i on. Naprawde rozkladanie pacholkow kolejnemu trenerowi cos zmieni? Sobol bedzie "gotowy"?
Rozumiesz pojęcie stażu/praktyki? Robi licencje UEFA PRO. Może niech najpierw skończy kurs.
Odpowiedz cytując