WioReXXX napisał(a):

No to w takim razie po co on tu siedzi? W tej chwili powinien zaczac trenowac klub w nizszej lidze skoro Wisla to za trudny klub.
Tracimy czas i my, i on. Naprawde rozkladanie pacholkow kolejnemu trenerowi cos zmieni? Sobol bedzie "gotowy"?
|
Rozumiesz pojęcie stażu/praktyki? Robi licencje UEFA PRO. Może niech najpierw skończy kurs.