Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 13.06.2018, 09:37
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
3. Zapomnijcie o Sobolu teraz. Wisłą jest trochę za trudna jako pierwszy klub!
No to w takim razie po co on tu siedzi? W tej chwili powinien zaczac trenowac klub w nizszej lidze skoro Wisla to za trudny klub.

Tracimy czas i my, i on. Naprawde rozkladanie pacholkow kolejnemu trenerowi cos zmieni? Sobol bedzie "gotowy"?
Odpowiedz cytując