pepe72 napisał(a):

|
3. Zapomnijcie o Sobolu teraz. Wisłą jest trochę za trudna jako pierwszy klub!
|
No to w takim razie po co on tu siedzi? W tej chwili powinien zaczac trenowac klub w nizszej lidze skoro Wisla to za trudny klub.
Tracimy czas i my, i on. Naprawde rozkladanie pacholkow kolejnemu trenerowi cos zmieni? Sobol bedzie "gotowy"?