Garret napisał(a):

Natomiast ważna jest inna kwestia. Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem firmy. Na ważnym stanowisku zatrudniasz sympatycznego człowieka, ale z umiejętnościami dość przeciętnymi. Nagle masz możliwość zatrudnienia kogoś z sukcesami w CV. Kogoś tak trochę nie z tej ligi.
Krótka piłka - bierzesz gościa, czy nie?
|
Tylko, że ten sympatyczny człowiek ma ważny kontrakt, a my mamy długi + ten nowy trener jest problematyczny (post wyżej -
!!IRIVER!!).... więc nie, nie biorę gościa i nie rzucam się na puchary (licencje) nie mając kasy na wypłaty.