Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6177
Stary 13.06.2018, 09:23
Garret napisał(a):Wyświetl post
Natomiast ważna jest inna kwestia. Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem firmy. Na ważnym stanowisku zatrudniasz sympatycznego człowieka, ale z umiejętnościami dość przeciętnymi. Nagle masz możliwość zatrudnienia kogoś z sukcesami w CV. Kogoś tak trochę nie z tej ligi.

Krótka piłka - bierzesz gościa, czy nie?
Tylko, że ten sympatyczny człowiek ma ważny kontrakt, a my mamy długi + ten nowy trener jest problematyczny (post wyżej - !!IRIVER!!).... więc nie, nie biorę gościa i nie rzucam się na puchary (licencje) nie mając kasy na wypłaty.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując