Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5967
Stary 13.06.2018, 09:03
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Czyli jak się jedzie po zarządzie to jest się nagle osobą niepoważną i nie ma argumentów, a jak się oskarża innych pracowników i zarzuca im jak w tym przypadku trzepanie kasy na lewo to już jest ok? A może to Dukat wyciąga kasę z Wisły, a Junco to odkrył i został odsunięty Takie same dywagacje z dvpy jak powyższy wysryw



ogryzku jesteś hipokrytą, największym rakiem na tym forum
Dlatego rowniez uwazam ze pan Dukat ze wzgledu na swoj zyciorys nie powinien dzialac na stanowisku w klubie. Dla swojego i naszego dobra, co pozwolilo by raz na zawsze uciac takie jak twoje dywagacje.

A z Manuelem sie wstrzymaj, cierpliwosci. Bo jak poznasz prawde(o ile poznasz) to moze głupio ci będzie tu wrocic
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując