Hives4 napisał(a):

Czyli jak się jedzie po zarządzie to jest się nagle osobą niepoważną i nie ma argumentów, a jak się oskarża innych pracowników i zarzuca im jak w tym przypadku trzepanie kasy na lewo to już jest ok? A może to Dukat wyciąga kasę z Wisły, a Junco to odkrył i został odsunięty Takie same dywagacje z dvpy jak powyższy wysryw
ogryzku jesteś hipokrytą, największym rakiem na tym forum
|
Dlatego rowniez uwazam ze pan Dukat ze wzgledu na swoj zyciorys nie powinien dzialac na stanowisku w klubie. Dla swojego i naszego dobra, co pozwolilo by raz na zawsze uciac takie jak twoje dywagacje.
A z Manuelem sie wstrzymaj, cierpliwosci. Bo jak poznasz prawde(o ile poznasz) to moze głupio ci będzie tu wrocic
