Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82406
Stary 13.06.2018, 08:26
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Moze pora sie przeprosic z Pawlem Brozkiem, po rozstaniu z hiszpanskimi parodystami? Carlitos tez tu dlugo nie zabawi, zostaniemy bez napastnika znow...
Bez tych "parodystów" to by było bardzo kiepsko z Wisłą. Zastanów się dobrze nad tym co piszesz bo ciężko zrozumieć o kim ty w ogóle piszesz. Tak bardzo to nie ma sensu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując