lorddavy napisał(a):

|
Moze pora sie przeprosic z Pawlem Brozkiem, po rozstaniu z hiszpanskimi parodystami? Carlitos tez tu dlugo nie zabawi, zostaniemy bez napastnika znow...
|
Bez tych "parodystów" to by było bardzo kiepsko z Wisłą. Zastanów się dobrze nad tym co piszesz bo ciężko zrozumieć o kim ty w ogóle piszesz. Tak bardzo to nie ma sensu.