Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1714
Stary 12.06.2018, 23:30
Wygląda na to, że to bardziej Carillo chciał odejść niż niż Zarząd chciał się z nim rozstać Dlaczego mu mogło zależeć na rozstaniu? Pewnie nie spodziewał się aż tak trudnych warunków pracy (opóźnienia w wypłatach, odejście kluczowych zawodników być może bez alternatywy kto w ich miejsce). To jest jednak mało istotne - liczy się efekt: startują przygotowania a drużyna jest bez trenera. I za to odpowiada w 100% zarząd, bez względu na to ile było w tym faktycznej winy zarządu.
Nie mamy trenera, nie mamy części składu. Za miesiąc startuje nowy sezon. I co dalej?
Kto trenerem? - Sobolewski? To trochę tak jakbyśmy 13-latka posadzili za kierownicą szybkiego auta i zastanawiali się czy chłopak dojedzie do Szczecina i z powrotem. Może się uda: do pedałów dostaje, "na sucho" ćwiczył zmianę biegów, czytał nawet książkę z przepisami. Dalibyście mu swoje auto?
To kto jak nie Sobol? Jakiś Polak? Po tym jak wszyscy zobaczyli szopkę z trenerem i z suoer asystentem?
Kto ewentualnie po Junbo? Głowa? No z pewnością ma wypasiony notes z telefonami piłkarzy. Do Boguskiego ma numer, do Kuby, do Czarka Wilka. Parę lat temu w Turcji grał więc i międzynarodowe kontakty może mieć.
Kurcze absurd goni absurd. Może jeszcze Miśkowi zaproponować opiekę nad drużyną ministrantów - też miałby efekty.
Odpowiedz cytując