Wyświetl pojedynczy post
jedenzero
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: ważne dokąd.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6162
Stary 12.06.2018, 23:17
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Każdy kto choć trochę otarł się o "finanse" czy "controlling" po przeczytaniu takich danych że 73% naszego budżetu to pensje piłkarzy, to nie miał wątpliwości w którą stronę to zmierza.
Ojej, straszne.
A zarząd nic o tym nie wiedział?
Nikt nie rozmawiał z Junco jakich piłkarzy mamy szukać, jeśli chodzi o oczekiwane zarobki?
Ktoś z zarządu umowy z zawodnikami podpisywał.
Ktoś przelewał co miesiąc pensje (albo rzadziej)
Ktoś z zarządu chyba wiedział "w którą stronę to zmierza" ? (a jeśli nie, to tym gorzej świadczy o Nich).

Śmieszy mnie, jeśli ktoś pisze, że zarząd miał pełne prawo (a może nawet i obowiązek) interweniować w sytuacji, kiedy Carillo nie chciał w sztabie Sobola, ale zbyt szeroka kadra i wygórowane zarobki poszczególnych zawodników, to już tylko wina Junco.
Odpowiedz cytując