Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1706
Stary 12.06.2018, 20:59
Pomijając kogo lubił, kogo nie lubił, że miał ciężki charakter itd. z czysto sportowego punktu widzenia podniósł tę drużynę na wyższy poziom z perspektywą na dalszy progres. Na takich trenerów niestety Wisła jest obecnie za słaba finansowo i organizacyjnie. W moim odczuciu kompletna porażka zarządu i to nie w momencie "zwolnienia" Carrillo, tylko jego zatrudnienia i pogonienia Kiko, wielki błąd.
Odpowiedz cytując