Markus napisał(a):

|
Krok od bankructwa to była Wisła przed Junco, gdy palentala się na granicy pierwszej ósemki (a nawet i pod nią ), nie mając już prawie kogo sprzedawać - a nie teraz za polityki Junco, która dała nam zawodników, których możemy albo już teraz sprzedać z dużym zyskiem (Carlitos, Arsenic ) albo w przyszłości (Wojtkowski, Halilovic, być może i nowy Węgier, Kolar). Dzięki Junco klub regularnie redukowal a nie zwiększał zadłużenie i uzdrawial swe finanse. Zejście z niej i ponowny skręt w stronę amatorki i niewydolności poprzednich lat - to droga do bankructwa.
|
Chłopie, piszesz kolejny raz swoje wywody nie poparte niczym, tylko domysłami. Skąd wiesz jak wygląda sytuacja finansowa spółki, kto miał największy wpływ na sprowadzanych grajków, dzięki komu jako tako stoimy na nogach? Dzięki Junco klub regularnie redukował zadłużenie? W jaki sposób, skąd to stwierdzenie. Wytłumacz.