czaro napisał(a):

Nie odnoszę się do postu Chomika, ale innych w tym i pozostałych tematach.
Forum zalały wpisy dzieci/ludzi wolniejszych, którzy chcą rozliczać i kontrolować Zarząd Wisły Kraków; nazywają członków TS szambem albo nieudacznikami; rzucają ....ami.
Proponuję zastanowić się:
a) kim jestem i czy osiągnąłem więcej niż radca prawny odnajdujący się na rynku usług prawniczych w jednym z największych miast w Polsce, a potem kierujący dużą spółką,
b) czy naprawdę znam się na piłce,
c) kto uratował Wisłę przed upadkiem dwa lata temu.
Można postępowanie Zarządu krytykować, ale trochę pokory i kultury.
|
Popieram i pytam - gdzie moderatorzy?