Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6142
Stary 12.06.2018, 17:07
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie odnoszę się do postu Chomika, ale innych w tym i pozostałych tematach.

Forum zalały wpisy dzieci/ludzi wolniejszych, którzy chcą rozliczać i kontrolować Zarząd Wisły Kraków; nazywają członków TS szambem albo nieudacznikami; rzucają ....ami.

Proponuję zastanowić się:
a) kim jestem i czy osiągnąłem więcej niż radca prawny odnajdujący się na rynku usług prawniczych w jednym z największych miast w Polsce, a potem kierujący dużą spółką,
b) czy naprawdę znam się na piłce,
c) kto uratował Wisłę przed upadkiem dwa lata temu.

Można postępowanie Zarządu krytykować, ale trochę pokory i kultury.
Popieram i pytam - gdzie moderatorzy?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując