WioReXXX napisał(a):

Nie przedluzamy kontraktu z Llonchem, bo nowy trener musi ocenic jego przydatnosc.
Llonch nam ucieka.
...
|
To był powód zwlekania z przedłużeniem Lloncha?

Serio?
Rzeczywiście amatorszczyzna.
W tej atmosferze jeszcze mi się nasuwa temat Bragiel'a. Po co te zapowiedzi?