Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1670
Stary 12.06.2018, 16:21
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No majstersztyk - a co z 73% budżetu to pensje piłkarzy. Też Majstersztyk?


Taki wskaźnik to ocieranie się o bankructwo jak Ruch ostatnio miał. Też majstersztyk? Kadra ponad 30 kilku piłkarzy żeby urobić AŻ 6 miejsce to też Majstersztyk?

Nie patrz przez różowe okulary, ale na "+" i "-" pana "Majstersztyka" Junco. Bo ocena wychodzi blado.
A kto ustala budżet klubu i nieustannie go zmniejsza - też Junco? To on odpowiada za finansowanie klubu? Brak pozyskania wartościowego sponsora i przyciągające się rozmowy nawet z tymi, którzy rzekomo byli pewni, to też jego broszka? To przypadkiem nie rzutuje na przywołanie przez Ciebie proporcje? Hmm? Junco gospodaruje pieniędzmi swoimi czy tymi które dostanie z góry?

Piszesz o bankructwie - zadłużenie Wisły za czasów Junco wzrosło czy zmalało? Nie klucz, tylko odpowiedz konkretnie.
Ostatnio edytowane przez Markus : 12.06.2018 o godz. 16:32.
Odpowiedz cytując