Ogryzek napisał(a):

No majstersztyk - a co z 73% budżetu to pensje piłkarzy. Też Majstersztyk?
Taki wskaźnik to ocieranie się o bankructwo jak Ruch ostatnio miał. Też majstersztyk? Kadra ponad 30 kilku piłkarzy żeby urobić AŻ 6 miejsce to też Majstersztyk?
Nie patrz przez różowe okulary, ale na "+" i "-" pana "Majstersztyka" Junco. Bo ocena wychodzi blado.
|
A kto ustala budżet klubu i nieustannie go zmniejsza - też Junco? To on odpowiada za finansowanie klubu? Brak pozyskania wartościowego sponsora i przyciągające się rozmowy nawet z tymi, którzy rzekomo byli pewni, to też jego broszka? To przypadkiem nie rzutuje na przywołanie przez Ciebie proporcje? Hmm? Junco gospodaruje pieniędzmi swoimi czy tymi które dostanie z góry?
Piszesz o bankructwie - zadłużenie Wisły za czasów Junco wzrosło czy zmalało? Nie klucz, tylko odpowiedz konkretnie.