Markus napisał(a):

Bardzo dobrze chciał zrobić. Słabych pracowników należy eliminować a nie trzymać, jak w każdej normalnej firmie. Oni nie są przyszłością Wisły, ani żadnego innego klubu. Są na to za słabi, bez osiągnięć i predyspozycji. Sobolewski miał kilka okazji zabłysnąć jako trener, ale niczym nigdy się nie przebił.
Oni nie są żadną rękojmią dobrej przyszłości naszego klubu. Wisła trenerów sobie zawsze jakichś znajdzie. Chodzi właśnie o to, by nie byli nimi tacy fachowcy jak powyższe grono.
|
No właśnie. Dlatego mam nadzieję wywalimy Junco jako słabe ogniwo. Liczna i droga kadra - 6 budżet płacowy i aż 73% w budżecie to pensje piłkarzy. Wszystko to dzięki Manuelowi. Dość z amatorką.