|
Uważam, że Carillo miał pełne prawo pozbycia się Sobolewskiego ze sztabu. Jak każdy inny trener na pewno chciał się otaczać swoimi ludźmi a nie kimś narzuconym.
Z pełnym szacunkiem do Sobolewskiego, ale ile one chce być asystentem/drugim trenerem? Albo niech przejmie 1 zespół albo niech idzie do 1/2 ligi i nabierze jakiegoś doświadczenia. Im prędzej przekonamy się na co go stać tym lepiej
|