Ogryzek napisał(a):

Tak, polecimy. Na Marsa.
Na pewno spadniemy...
Carillo to dobry trener ale nie pasowało mu, to podał się do dymisji. Koniec pieśni. Teraz pora zacząć nowy rozdział.
|
Bez Hiszpanów poziom kompetencji w Wiśle niebezpiecznie zbliża się do zera...