Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1612
Stary 12.06.2018, 15:25
czy ja się kiedyś doczekam, że w tym Klubie będzie po prostu normalnie? tak zwyczajnie.

Czy na prawde co roku na przełomie czerwca i lipca musimy drżeć na myśl - co tym razem sie s.......i ?
Odpowiedz cytując