Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1608
Stary 12.06.2018, 15:19
Jeżeli cieszymy się że odszedł dobry trener to coś chyba jest nie tak. Niestety w świat poszedł następny przekaz że Wisła dzisiaj nie jest poważnym klubem. Nie ma się co oszukiwać to jest dramat. Porównując Carrillo I Moskala czy też Sobola to chyba nikt nie ma wątpliwości kto tu jest lepszym trenerem. Nie widzę w tym momencie w Polsce lepszego trenera od Carrillo.
Odpowiedz cytując