Temat
:
Joan Carrillo były trener Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
CrazyBoy96
Senior Member
Od: 03.2017
Offline
#
1606
12.06.2018, 15:11
Z jednej strony szkoda, że trzeba zaczynać wszystko od nowa, kolejny rok meczów towarzyskich, lub walki o utrzymanie, ale z drugiej strony, jeżeli odszedł, bo między innymi nie przedłużyli parodyste Mitrovicia, to krzyż na drogę i arrivederci.
CrazyBoy96
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CrazyBoy96
Znajdź inne posty napisane przez CrazyBoy96