Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1604
Stary 12.06.2018, 15:08
No bo Wisla raczej go nie zwomnila. Wtedy placilaby mu ponad 80 tys zl miesiecznie za nic nie robienie. Hooj nie interes

Carrillo sam musial odejsc a wiec za porozumieniem stron - wtedy nic mu nie placimy wiec OK
Odpowiedz cytując