Smyrgu napisał(a):

|
jesli dobrze pamietam to pracował przy transferac w Columbus Crew Soccer ?... i stamtąd Wisła go ściagneła...
|
Co to znaczy pracował przy transferach? Skaut też pracuje przy transferach. Tutaj jest kwestia czy umie zarządzać zespołem ludzi, a nie czy ma tylko dobre oko do piłkarzy