tomaso napisał(a):

|
Czyli robią co chcą nikt ich nie sprawdza jak klub jest zarządzany a my możemy jeszcze długo słuchać że wszystko spłacają że się starają wina Cupiała itd a długi mogą rosnąć ?
|
Jak to nikt!
Udziałowcy rozliczają Zarząd. Przynajmniej raz w roku muszą się spotkać i zatwierdzić roczne sprawozdania Wisły w tym sprawozdanie Zarządu Wisły S.A.
(Czyli TS jako właściciel SA)
Ponadto nieformalnie - kibice choćby na tym forum.