|
Też mi się wydaję że zarząd stracił panowanie nad całą sytuacją, tzn. konfliktu Carilllo z Sobolem i wykonuje teraz jakieś nerwowe ruchy uparcie stawiając na swoim zamiast się dogadać czy pójść na jakąś ugodę. W tej sytuacji nie daj boże jak go zwolnią to kolejny trener na utrzymaniu i gdzie tu logika?
|