Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1581
Stary 12.06.2018, 08:50
Cytat:
PhantomRanger napisał:
Żaden pracownik Wisły nie może stać wyżej niż dobro samego klubu.

Oczywiście za wyjątkiem Carrillo.....
Carrillo dostał swój sztab szkoleniowy - przyszedł razem z nim asystent oraz analityk. W przypadku zwolnienia z posady Sobola i Łaciaka, dojdzie pewnie kolejny asystent i trener bramkarzy. A jak skończy się kontrakt Carrillo, to klub zostanie z przysłowiową ręką w nocniku.....
Jakoś Petrescu czy Maaskant nie mieli problemów z asystentami.

Jak przeczytałem, że Mitrović robił za człowieka Carrillo w szatni, to niestety raczej dobrze o trenerze nie świadczy jak i o jego pewności siebie.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując