Cytat:
PhantomRanger napisał:
Żaden pracownik Wisły nie może stać wyżej niż dobro samego klubu.
|
Oczywiście za wyjątkiem Carrillo.....
Carrillo dostał swój sztab szkoleniowy - przyszedł razem z nim asystent oraz analityk. W przypadku zwolnienia z posady Sobola i Łaciaka, dojdzie pewnie kolejny asystent i trener bramkarzy. A jak skończy się kontrakt Carrillo, to klub zostanie z przysłowiową ręką w nocniku.....
Jakoś Petrescu czy Maaskant nie mieli problemów z asystentami.
Jak przeczytałem, że Mitrović robił za człowieka Carrillo w szatni, to niestety raczej dobrze o trenerze nie świadczy jak i o jego pewności siebie.