Karherop napisał(a):

Nikt Carrillo nie zwolni! Lodu.
Jeśli Carrillo coś się nie bedzie podobało to odejdzie jak z Videotonu, tuż po zdobyciu mistrzostwa. Przeciez nikt go na siłę tu nie zatrzyma. Wiedział na co się pisze, że klub ma problemy finansowe. Dostał asystentów i wiedział również że Sobolewski jest ikoną Wisly.
Inna sprawa, że sportowo się broni. Ma wyniki. Natomiast nie jest ponad Wisła. Musi uszanować ten klub i tradycje.
Czy gdyby Carrillo trafił do Realu Madryt i chcial wywalić 3/4 sztabu to by mu na to pozwolono? Czy trener ma prawo być ponad klubem?
|
Żaden pracownik Wisły nie może stać wyżej niż dobro samego klubu.
Karherop napisał(a):

@silver03
problem w tym, że podobno Carrillo chce wy*** Sobola, Łaciaka, Kondaka i Jopa
|
Od kiedy Jop jest w jego sztabie?