Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1580
Stary 12.06.2018, 08:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nikt Carrillo nie zwolni! Lodu.

Jeśli Carrillo coś się nie bedzie podobało to odejdzie jak z Videotonu, tuż po zdobyciu mistrzostwa. Przeciez nikt go na siłę tu nie zatrzyma. Wiedział na co się pisze, że klub ma problemy finansowe. Dostał asystentów i wiedział również że Sobolewski jest ikoną Wisly.

Inna sprawa, że sportowo się broni. Ma wyniki. Natomiast nie jest ponad Wisła. Musi uszanować ten klub i tradycje.

Czy gdyby Carrillo trafił do Realu Madryt i chcial wywalić 3/4 sztabu to by mu na to pozwolono? Czy trener ma prawo być ponad klubem?
Żaden pracownik Wisły nie może stać wyżej niż dobro samego klubu.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
@silver03



problem w tym, że podobno Carrillo chce wy*** Sobola, Łaciaka, Kondaka i Jopa
Od kiedy Jop jest w jego sztabie?
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując