Mityczni trenerzy i koszta utrzymania
Zdajecie sobie sprawę, że trener zarabia dużo mniej niż piłkarz? A generalnie to płacimy tylko Kiko Atletico i obecnemu, a sprawa Wdowca jest w sądzie.
Budżet jest 6 w lidze, miejsce do niego adekwatne. A czy decydujemy się na większą ilość piłkarzy do rywalizacji czy mniejszą i droższą w utrzymaniu kadrę to tylko kwestia koncepcji. Wymagać trzeba wyników adekwatnych do budżetu. Ten sezon był dobry, adekwatny do stanu posiadania. Dlatego trener dostał szansę prowadzić drużynę w następnym sezonie.
Śmieszą mnie to teorie spiskowe sezonu ogórkowego. Jak w każdym klubie - są wyniki, trenerzy zostają. Nie ma wyników, coś się nie sprawdza - wylatują na pysk. Podobnie z dyrektorami sportowymi i piłkarzami. U nas jest tak samo. Konflikty same się rozwiążą, jeśli będą wyniki. Długi też wtedy znikną. Nie tylko my zwalniamy trenerów, dyrektorów czy piłkarzy, robi tak cały świat - także proszę skończcie już ten lament świętokrzyski bo nie zdzierżę.