rav napisał(a):

|
Wg Delloite Wisla miala szosty budzet na płace w ektraklasie. Zajelismy w niej 6. miejsce.
|
Trudno żeby był mniejszy, mając na utrzymanu w 2017 roku: 3 trenerów, 8 asystentów i dokładnie 41 zawodników (nie licząc zawodników z CLJ)
Ta pozycja w rankingu nie jest wyznacznikiem tego, że płacimy zawodnikom wysokie kontrakty, ale naszego chaosu w zarządzaniu ludźmi i zwykłego marnotrawienia pieniędzy.